NOWE TERMINY! DŁUGOSIODŁO, MARKI I MOKOTÓW

NOWE TERMINY! DŁUGOSIODŁO, MARKI I MOKOTÓW

Po pięciu latach przerwy na mapę LOTTO Poland Bike Marathon wraca Długosiodło. Ta malownicza gmina w województwie mazowieckim ze świetnymi trasami rowerowymi w Puszczy Białej zastąpi w kalendarzu naszego cyklu Urszulin. Termin bez zmian – do Długosiodła pojedziemy w sobotę 2 czerwca.

Natomiast w zupełnie innym terminie udamy się do podwarszawskich Marek. LOTTO Poland Bike Marathon w Markach zostanie zorganizowany w niedzielę 2 września.

Uwaga! W kalendarzu Poland Bike pojawiła się nowa impreza. W niedzielę 17 czerwca zapraszamy na warszawski Mokotów zarówno zawodników na rowerach górskich, jak i szosowych. Po długiej, bo aż 8-letniej przerwie wraca Mokotowskie Kryterium o Puchar Burmistrza Mokotowa. To będzie wyścig rozgrywany w podobnej formule, jak Memoriał Stanisława Królaka, również zaliczany do klasyfikacji Omnium Poland Bike. Kolarska runda będzie przebiegać głównymi ulicami Mokotowa m.in. Puławską i Aleją Niepodległości. Kolarskie Miasteczko znajdzie się na Skwerze Grupy AK Granat. Zapraszamy!

2 czerwca (sobota) – Długosiodło – LOTTO Poland Bike Marathon

2 września (niedziela) – Marki – LOTTO Poland Bike Marathon

17 czerwca (niedziela) – II Mokotowskie Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Mokotowa – Warszawa

Kalendarz imprez Poland Bike 2018: http://polandbike.pl/kalendarz-wydarzen/