1 SIERPNIA W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM. ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

1 SIERPNIA W NOWYM DWORZE MAZOWIECKIM. ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

W sobotę 1 sierpnia zapraszamy na LOTTO Poland Bike Marathon w Nowym Dworze Mazowieckim (Twierdza Modlin). Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów w jednym wyścigu będzie mogło wziąć udział maksymalnie 250 osób i na takie grupy startowe Was podzielimy.

 

 

 

 

1. ZAPISY INTERNETOWE DO 29 LIPCA

Przed zawodami w Nowym Dworze Mazowieckim (dla dystansów MINI i MAX) obowiązują zapisy internetowe, które zamkniemy w środę 29 lipca o godzinie 23:59. Zapisy prowadzone są na portalu wynikowym Poland Bike – www.bikermania.pl

2. BIURO ZAWODÓW

Biuro Zawodów będzie czynne w następujących dniach:
* do 30 lipca, godz. 12-18: SklepRowerowy, Warszawa, ul. Rydygiera 8 róg German
* 31 lipca, godz. 17-19: Twierdza Modlin, Aleja Przewodników
* 1 sierpnia, od godz. 8.30: Twierdza Modlin, Aleja Przewodników

3. SEKTORY STARTOWE

Podział na grupy startowe odbędzie się przy uwzględnieniu osób zapisanych/opłaconych i według przelicznika sektorowego, a lista startowa zostanie opublikowana dwa dni przed startem na Bikermanii. Grupy sektorowe będą startowały w odstępach minimum 20-minutowych.

4. STREFA STARTOWA

Zawodnicy przed wejściem do strefy startowej, a także w sektorze startowym zobowiązani będą do zakrywania ust i nosa. Komunikat spikera o możliwości odsłonięcia ust i nosa nastąpi bezpośrednio przed startem każdej grupy. Prosimy również zawodników z późniejszych grup startowych o nie gromadzenie się przed wejściem do strefy startowej przed czasem.

5. WYŚCIGI BEZ PUBLICZNOŚCI

Wstęp do strefy startowej będzie możliwy tylko dla zawodników danej grupy za okazaniem numeru startowego oraz dla opiekunów dzieci, które biorą udział w zawodach.

6. STREFA METY

Wstęp do strefy mety będą mieli tylko zawodnicy wjeżdżający na metę. Po przekroczeniu mety zawodnik musi niezwłocznie opuścić strefę mety. W strefie mety zawodnik jest zobowiązany do zachowania 2m odległości lub założyć maseczkę.

7. BUFET

Ze względu na obostrzenia zmuszeni jesteśmy zrezygnować z tradycyjnego bufetu na mecie. Każdy po wyścigu w strefie mety otrzyma swój pakiet z posiłkiem (napój, owoce). Na trasie zostanie zlokalizowany bufet z wodą w butelkach.

Dla Waszego i naszego bezpieczeństwa wyposażymy wszystkie wejścia do stref (startu, mety i Biura Zawodów) w płyny do dezynfekcji rąk.