16 SIERPNIA W ŻABIEJ WOLI. ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

16 SIERPNIA W ŻABIEJ WOLI. ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

W niedzielę 16 sierpnia zapraszamy na LOTTO Poland Bike Marathon w Gminie Żabia Wola (Pałac w Ojrzanowie). Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów w jednym wyścigu będzie mogło wziąć udział maksymalnie 250 osób i na takie grupy startowe Was podzielimy.

 

 

 

 

1. ZAPISY INTERNETOWE DO 13 SIERPNIA

Przed zawodami w Gminie Żabia Wola (dla dystansów MINI i MAX) obowiązują zapisy internetowe, które zamkniemy w czwartek 13 sierpnia o godzinie 23:59. Zapisy prowadzone są na portalu wynikowym Poland Bike: www.bikermania.pl

2. BIURO ZAWODÓW

Biuro Zawodów będzie czynne w następujących dniach:
* do 14 sierpnia, godz. 12-18: SklepRowerowy, Warszawa, ul. Rydygiera 8 róg German
* 15 sierpnia, godz. 17-19: Pałac w Ojrzanowie, ul. Tarczyńska 1
* 16 sierpnia, od godz. 8.30: Pałac w Ojrzanowie, ul. Tarczyńska 1

3. SEKTORY STARTOWE

Podział na grupy startowe odbędzie się przy uwzględnieniu w pierwszej kolejności osób zapisanych/opłaconych w terminie do 13 sierpnia i następnie według klasyfikacji sektorowej Poland Bike. Lista startowa zostanie opublikowana dwa dni przed startem na Bikermanii. Każda grupa zostanie dodatkowo podzielona na 3 sektory. Można zapisać się również w Biurze Zawodów w niedzielę 16 sierpnia. Grupy będą startowały w odstępach minimum 20-minutowych.

4. STREFA STARTU/METY

Zawodnicy przed wejściem do strefy startowej, a także w sektorze startowym zobowiązani są do zakrywania ust i nosa. Komunikat spikera o możliwości odsłonięcia ust i nosa nastąpi bezpośrednio przed startem każdej grupy. Prosimy również zawodników z późniejszych grup startowych o nie gromadzenie się przed wejściem do strefy startowej przed czasem. Wstęp do strefy mety będą mieli tylko zawodnicy wjeżdżający na metę. Po przekroczeniu mety należy niezwłocznie opuścić strefę mety.

5. WYŚCIGI BEZ PUBLICZNOŚCI

Wstęp do strefy startowej będzie możliwy tylko dla zawodników danej grupy za okazaniem numeru startowego oraz dla opiekunów dzieci, które biorą udział w zawodach.

6. BUFET

Ze względu na obostrzenia zmuszeni jesteśmy zrezygnować z tradycyjnego bufetu na mecie. Każdy po wyścigu w strefie mety otrzyma swój pakiet z posiłkiem (napój, owoce). Na trasie zostanie zlokalizowany bufet z wodą w butelkach.

Dla Waszego i naszego bezpieczeństwa wyposażymy strefy startu/mety i Biura Zawodów w płyny do dezynfekcji rąk.