24 PAŹDZIERNIKA W WARSZAWSKIM WAWRZE. ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

24 PAŹDZIERNIKA W WARSZAWSKIM WAWRZE. ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

W sobotę 24 października zapraszamy na finał LOTTO Poland Bike Marathon w warszawskim Wawrze. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów w jednym wyścigu będzie mogło wziąć udział maksymalnie 250 osób i na takie grupy startowe Was podzielimy.

 

 

 

 

1. ZAPISY INTERNETOWE DO 21 PAŹDZIERNIKA

Dla dystansów MINI i MAX polecamy zapisy internetowe, które zamkniemy w środę 21 października o godzinie 23:59. Zapisy prowadzone są na portalu wynikowym Poland Bike: www.bikermania.pl.

2. BIURO ZAWODÓW

Biuro Zawodów będzie czynne w następujących dniach:
* do 22 października, godz. 12.00 – 18.00: SklepRowerowy, Warszawa, ul. Rydygiera 8 róg German
* 23 października, godz. 14.00 – 17.30: Warszawa, ul. Pożaryskiego 2, przy SP 138
* 24 października, od godz. 8.30: Warszawa, ul. Pożaryskiego 2, przy SP 138

3. SEKTORY STARTOWE

Podział na grupy startowe odbędzie się przy uwzględnieniu w pierwszej kolejności osób zapisanych/opłaconych w terminie do środy 21 października i następnie według klasyfikacji sektorowej Poland Bike. Lista startowa zostanie opublikowana 22 października na Bikermanii. Grupy będą startowały w odstępach 20-minutowych. Każda grupa zostanie dodatkowo podzielona na 3 sektory. Można zapisać się również na miejscu w Biurze Zawodów w piątek i sobotę (23-24 października).

4. STREFA STARTU/METY

Wyścigi odbędą się bez udziału kibiców. Zawodnicy przed wejściem do strefy startowej, a także w sektorze startowym zobowiązani są do zakrywania ust i nosa oraz zachowania bezpiecznego odstępu. Komunikat spikera o możliwości odsłonięcia ust i nosa nastąpi bezpośrednio przed startem każdej grupy. Prosimy również zawodników z późniejszych grup startowych o nie gromadzenie się przed wejściem do strefy startowej przed czasem. Wstęp do strefy mety będą mieli tylko zawodnicy wjeżdżający na metę. Po przekroczeniu mety należy niezwłocznie opuścić strefę mety, zasłonić usta i nos oraz przestrzegać bezpiecznego odstępu.

5. BUFET

Ze względu na obostrzenia zmuszeni jesteśmy zrezygnować z tradycyjnego bufetu na mecie. Każdy po wyścigu w strefie mety otrzyma swój pakiet z posiłkiem (napój, owoce). Na trasie zostanie zlokalizowany bufet z wodą i izotonikami w butelkach.

Dla Waszego i naszego bezpieczeństwa wyposażymy strefy startu/mety i Biura Zawodów w płyny do dezynfekcji rąk.