3 PAŹDZIERNIKA W WYSZKOWIE. ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

3 PAŹDZIERNIKA W WYSZKOWIE. ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

W sobotę 3 października zapraszamy na LOTTO Poland Bike Marathon w Wyszkowie. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów w jednym wyścigu będzie mogło wziąć udział maksymalnie 250 osób i na takie grupy startowe Was podzielimy.

 

 

 

 

1. ZAPISY INTERNETOWE DO 30 WRZEŚNIA

Dla dystansów MINI i MAX polecamy zapisy internetowe, które zamkniemy w środę 30 września o godzinie 23:59. Zapisy prowadzone są na portalu wynikowym Poland Bike: www.bikermania.pl.

2. BIURO ZAWODÓW

iBiuro Zawodów będzie czynne w następujących dniach:
* do 1 października, godz. 12.00 – 18.00: SklepRowerowy, Warszawa, ul. Rydygiera 8 róg German
* 2 października, godz. 14.00 – 17.30: Wyszków, stadion WOSiR, ul. Kościuszki 54
* 3 października, od godz. 8.30: Wyszków, stadion WOSiR, ul. Kościuszki 54

3. SEKTORY STARTOWE

Podział na grupy startowe odbędzie się przy uwzględnieniu w pierwszej kolejności osób zapisanych/opłaconych w terminie do 30 września i następnie według klasyfikacji sektorowej Poland Bike. Lista startowa zostanie opublikowana 1 października na Bikermanii. Grupy będą startowały w odstępach 20-minutowych. Każda grupa zostanie dodatkowo podzielona na 3 sektory. Można zapisać się również w Biurze Zawodów w Wyszkowie (stadion WOSiR, ul. Kościuszki 54) w sobotę i niedzielę (2-3 października).

4. STREFA STARTU/METY

Zawodnicy przed wejściem do strefy startowej, a także w sektorze startowym zobowiązani są do zakrywania ust i nosa. Komunikat spikera o możliwości odsłonięcia ust i nosa nastąpi bezpośrednio przed startem każdej grupy. Prosimy również zawodników z późniejszych grup startowych o nie gromadzenie się przed wejściem do strefy startowej przed czasem. Wstęp do strefy mety będą mieli tylko zawodnicy wjeżdżający na metę. Po przekroczeniu mety należy niezwłocznie opuścić strefę mety.

5. BUFET

Ze względu na obostrzenia zmuszeni jesteśmy zrezygnować z tradycyjnego bufetu na mecie. Każdy po wyścigu w strefie mety otrzyma swój pakiet z posiłkiem (napój, owoce). Na trasie zostanie zlokalizowany bufet z wodą i izotonikami w butelkach.

Dla Waszego i naszego bezpieczeństwa wyposażymy strefy startu/mety i Biura Zawodów w płyny do dezynfekcji rąk.