30 SIERPNIA W RADZYMINIE. ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

30 SIERPNIA W RADZYMINIE. ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

W niedzielę 30 sierpnia zapraszamy na LOTTO Poland Bike Marathon w Radzyminie. Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów w jednym wyścigu będzie mogło wziąć udział maksymalnie 250 osób i na takie grupy startowe Was podzielimy.

 

 

 

 

1. ZAPISY INTERNETOWE DO 27 SIERPNIA

Dla dystansów MINI i MAX polecamy zapisy internetowe, które zamkniemy w czwartek 27 sierpnia o godzinie 23:59. Zapisy prowadzone są na portalu wynikowym Poland Bike: www.bikermania.pl

2. BIURO ZAWODÓW

Biuro Zawodów będzie czynne w następujących dniach:
* do 28 sierpnia, godz. 12-18: SklepRowerowy, Warszawa, ul. Rydygiera 8 róg German
* 29 sierpnia, godz. 17-19: Radzymin, ul. Konopnickiej 24 (Szkoła Podstawowa)
* 30 sierpnia, od godz. 8.30: Radzymin, ul. Konopnickiej 24 (Szkoła Podstawowa)

3. SEKTORY STARTOWE

Podział na grupy startowe odbędzie się przy uwzględnieniu w pierwszej kolejności osób zapisanych/opłaconych w terminie do 27 sierpnia i następnie według klasyfikacji sektorowej Poland Bike. Lista startowa zostanie opublikowana dwa dni przed startem na Bikermanii. Każda grupa zostanie dodatkowo podzielona na 3-4 sektory. Można zapisać się również w Biurze Zawodów w niedzielę 30 sierpnia. Grupy będą startowały w odstępach 20-minutowych.

4. STREFA STARTU/METY

Zawodnicy przed wejściem do strefy startowej, a także w sektorze startowym zobowiązani są do zakrywania ust i nosa. Komunikat spikera o możliwości odsłonięcia ust i nosa nastąpi bezpośrednio przed startem każdej grupy. Prosimy również zawodników z późniejszych grup startowych o nie gromadzenie się przed wejściem do strefy startowej przed czasem. Wstęp do strefy mety będą mieli tylko zawodnicy wjeżdżający na metę. Po przekroczeniu mety należy niezwłocznie opuścić strefę mety.

5. BUFET

Ze względu na obostrzenia zmuszeni jesteśmy zrezygnować z tradycyjnego bufetu na mecie. Każdy po wyścigu w strefie mety otrzyma swój pakiet z posiłkiem (napój, owoce). Na trasie zostanie zlokalizowany bufet z wodą w butelkach.

Dla Waszego i naszego bezpieczeństwa wyposażymy strefy startu/mety i Biura Zawodów w płyny do dezynfekcji rąk.