KRĘCISZ Z POLAND BIKE? POMAGASZ I WYGRYWASZ PIENIĄDZE!

KRĘCISZ Z POLAND BIKE? POMAGASZ I WYGRYWASZ PIENIĄDZE!

Ale premia! Udział we wrześniowych etapach LOTTO Poland Bike Marathon – oprócz satysfakcji sportowej – może przynieść także wymierną korzyść finansową. W ramach naszej działalności charytatywnej wspieramy Fundację Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym. Zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie, aby połączyć siły i razem pomagać Fundacji Avalon. W puli nagród jest 8 tysięcy złotych. Podczas dekoracji LOTTO Poland Bike Marathon 2019 w Otwocku, Ząbkach, Konstancinie-Jeziornie i warszawskim Wawrze wręczymy za każdym razem po 200 zł pięciu kobietom i pięciu mężczyznom.

Projekt Fundacji AVALON bierze udział w programie „odLOTTOwa Jazda” Fundacji LOTTO. Akcja „odlottowa jazda” to wyjeżdżanie kilometrów na rowerze dla wybranej organizacji. Każdy kilometr się liczy. Wygranie rywalizacji finałowej umożliwi zakup wózków sportowych dla Drużyny Avalon Extreme Rugby na wózkach.

Chcemy zachęcić kolarzy do akcji – sportowcy dla sportowców. Realizując swoją pasję kolarze mogą jednocześnie pomagać innym. Pomaganie jest bardzo proste, wystarczy włączać aplikację za każdym razem, kiedy wsiadamy na rower. W ten sposób można wesprzeć sportowców z niepełnosprawnościami i zgarnąć nagrody!

Jak to zrobić?

1. Ściągnij aplikację OdLOTTOwa jazda
2. Wybierz: Fundacja Avalon
3. Wsiadaj na rower, włącz aplikację i kręć kilometry

Pomagasz za DARMO, a my dodatkowo nagrodzimy tych kolarzy, którzy wyjeżdżą najwięcej kilometrów. Konkurs obejmuje 4 etapy, w tym obowiązkowy udział w 4 wyścigach LOTTO Poland Bike Marathon 2019 w Markach, Otwocku, Ząbkach i Konstancinie-Jeziornie. Za przejechane kilometry w każdym z tych etapów przewidziane są nagrody dla 5 kobiet i 5 mężczyzn, którzy wyjeżdżą najwięcej kilometrów zgodnie z poniższym regulaminem. Pobierz aplikację odLOTTOWA jazda:

– w wersji dla systemu Android:
https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.fundacjalotto.odlottowa.jazda

– lub w wersji dla iPhona:
https://itunes.apple.com/pl/app/odlottowa-jazda/id1464489414?l=pl&mt=8

Zapraszamy do akcji Odlottowa Jazda, pomagajmy razem!

REGULAMIN