ZAPISZ SIĘ

Jeśli w roku 2019 jeszcze nie starowałeś z Nami i nie składałeś podpisanej deklaracji w Biurze, możesz to zrobić tutaj tworząc swoje zgłoszenie, a następnie wydrukować i własnoręcznie podpisać oraz przynieść do biura zawodów aby móc wystartować.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Jeśli w roku 2019 złożyłeś już podpisaną deklarację w biurze zawodów, a nie masz wykupionego żadnego pakietu lub startu możesz go kupić w stacjonarnym biurze w Warszawie lub w mobilnym biurze zawodów w miejscu startu i mety miejscowości danego etapu przed startem. Opłata startowa patrz ABC Zawodnika.
 
Opłatę za udział w zawodach można uiścić gotówką w naszym biurze w Warszawie lub w mobilnym biurze zawodów w miejscu startu i mety miejscowości danego etapu przed startem, a także dokonując wpłaty na nasz rachunek bankowy: 66 1090 2590 0000 0001 2274 7265
 
 
Jeśli w roku 2019 złożyłeś już podpisaną deklarację w biurze i masz wykupiony aktywny pakiet HALF,FULL lub opłatę jednorazową na dany etap, możesz przyjechać na zawody i nie musisz już nic zgłaszać w biurze zawodów tylko ustawiać się na starcie i ruszać.