12 MAJA 2024. DECATHLON W GÓRZE KALWARII!

12 MAJA 2024. DECATHLON W GÓRZE KALWARII!

Marka DECATHLON i LOTTO Poland Bike Marathon łączą siły! W ramach tej współpracy Decathlon będzie widoczny na LOTTO Poland Bike Marathon 2024, a uczestnicy cyklu organizowanego przez Grzegorza Wajsa otrzymają możliwość udziału i rywalizacji w dodatkowej serii DECATHLON i zdobycia cennych nagód.

– Współpraca z marką DECATHLON to ważny krok na drodze rozwoju LOTTO Poland Bike Marathon – mówi organizator cyklu Grzegorz Wajs. – Chcemy popularyzować aktywność fizyczną poprzez organizację maratonów rowerowych mtb wśród amatorów w naszym kraju, a kolarstwo to jedna z najpopularniejszych dyscyplin w Polsce. Mamy już od 15 lat mocnego partnera tytularnego markę LOTTO, której właścicielem jest Totalizator Sportowy, a teraz dołącza do naszego cyklu kolejna znakomita marka DECATHLON.

Zapraszamy do udziału w serii wyścigów DECATHLON, składającej się z pięciu etapów w cyklu LOTTO Poland Bike Marathon 2024. Pierwszy z nich odbędzie się w niedzielę 12 maja 2024 w Górze Kalwarii. Klasyfikacja DECATHLON prowadzona jest oddzielnie dla kobiet i mężczyzn na dystansach MINI i MAX.

Na każdym etapie z serii DECATHLON będą nagradzane po trzy najlepsze osoby (oddzielnie kobiety i mężczyźni) w klasyfikacji OPEN. Do wygrania vouchery DECATHLON w wysokości 250, 150 i 100 zł. Udział w klasyfikacji DECATHLON wymaga rejestracji online.

ZAPISY i REGULAMINhttps://tiny.pl/dcwnt

Uwaga. Na etap w Górze Kalwarii zapisy trwają do 10 maja do godz. 12:00. Po tym terminie lista zgłoszeń zostanie zamknięta. Każdy zapisany uczestnik otrzyma voucher DECATHLON w wysokości 30 zł.

Oprócz klasyfikacji na poszczególnych pięciu etapach serii DECATHLON prowadzona jest Klasyfikacja Generalna DECATHLON 2024. Po sześć najlepszych kobiet OPEN i sześciu najlepszych mężczyzn OPEN z dystansów MINI i MAX zostanie nagrodzonych podczas Gali Finałowej LOTTO Poland Bike Marathon 2024 w warszawskim Wawrze. Do wygrania vouchery DECATHLON w wysokości 700, 600, 500, 300, 250 i 150 zł.

Seria DECATHLON 2024 odbędzie się na pięciu etapach cyklu LOTTO Poland Bike Marathon 2024 w Górze Kalwarii, Radzyminie, Markach, Otwocku i warszawskim Wawrze. Do Klasyfikacji Generalnej DECATHLON 2024 zostaną zaliczone cztery najlepsze wyniki. Zapraszamy do rywalizacji w serii DECATHLON na LOTTO Poland Bike Marathon 2024!