18 SIERPNIA 2024. DECATHLON W GMINIE PIASECZNO!

18 SIERPNIA 2024. DECATHLON W GMINIE PIASECZNO!

W Gminie Piaseczno dodatkowo pojedziemy z Decathlonem! Marka Decathlon Polska z serwisem rowerowym i atrakcyjnymi nagrodami będzie razem z nami w niedzielę 18 sierpnia podczas LOTTO Poland Bike Marathon w Gminie Piaseczno (start i meta w Żabieńcu). To trzeci z sześciu etapów zaliczanych do serii wyścigów DECATHLON w naszym cyklu. Klasyfikacja DECATHLON prowadzona jest oddzielnie dla kobiet i mężczyzn na dystansach MINI i MAX.

Uwaga. W Piasecznie klasyfikacja DECATHLON obejmie także dzieci i młodzież z Mini Cross i FAN. Najlepsze „trójki” na podium (oddzielnie chłopcy i dziewczęta) w Mini Cross (w obu kategoriach wiekowych) oraz na dystansie FAN (w klasyfikacji OPEN) otrzymają upominki i gadżety DECATHLON.

Na każdym etapie z serii DECATHLON na dystansach MINI/MAX będą nagradzane po trzy najlepsze osoby (oddzielnie kobiety i mężczyźni) w klasyfikacji OPEN. Do wygrania vouchery DECATHLON w wysokości 250, 150 i 100 zł.

Udział w klasyfikacji DECATHLON (za każdym razem) wymaga rejestracji online.

ZAPISY na etap DECATHLON w Piasecznie 

Każdy zapisany uczestnik otrzyma voucher DECATHLON w wysokości 30 zł.

Oprócz klasyfikacji na poszczególnych sześciu etapach serii DECATHLON prowadzona jest Klasyfikacja Generalna DECATHLON 2024. Po sześć najlepszych kobiet OPEN i sześciu najlepszych mężczyzn OPEN z dystansów MINI i MAX zostanie nagrodzonych podczas Gali Finałowej LOTTO Poland Bike Marathon 2024 w warszawskim Wawrze. Do wygrania vouchery DECATHLON w wysokości 700, 600, 500, 300, 250 i 150 zł.

Po tym jak do cyklu dołączyła Gmina Piaseczno, seria DECATHLON 2024 obejmie w sumie sześć etapów LOTTO Poland Bike Marathon 2024 w Górze Kalwarii, Radzyminie, Gminie Piaseczno, Markach, Otwocku i warszawskim Wawrze. Do Klasyfikacji Generalnej DECATHLON 2024 zostaną zaliczone cztery najlepsze wyniki. Zapraszamy do rywalizacji w serii DECATHLON na LOTTO Poland Bike Marathon 2024!