DECATHLON W GÓRZE KALWARII

DECATHLON W GÓRZE KALWARII

Na LOTTO Poland Bike Marathon 2024 w Górze Kalwarii odbył się jednocześnie pierwszy etap zaliczany do klasyfikacji generalnej DECATHLON. To seria pięciu wyścigów z kalendarza LOTTO Poland Bike Marathon 2024 na dystansach MINI i MAX, organizowana przy współpracy z marką Decathlon. Kolejne punkty do klasyfikacji DECATHLON będzie można zdobywać 9 czerwca w Radzyminie.

Na każdym etapie z serii DECATHLON dekorowane są po trzy najlepsze osoby (oddzielnie kobiety i mężczyźni) w klasyfikacji OPEN. Nagrodami są vouchery DECATHLON w wysokości 250, 150 i 100 zł. Udział w klasyfikacji DECATHLON wymaga rejestracji online na stronie internetowej Decathlon.

Oprócz klasyfikacji na poszczególnych pięciu etapach serii DECATHLON prowadzona jest Klasyfikacja Generalna DECATHLON 2024. Po sześć najlepszych kobiet OPEN i sześciu najlepszych mężczyzn OPEN z dystansów MINI i MAX zostanie nagrodzonych podczas Gali Finałowej LOTTO Poland Bike Marathon 2024 w warszawskim Wawrze. Do wygrania vouchery DECATHLON w wysokości 700, 600, 500, 300, 250 i 150 zł.

Pierwszymi liderami Klasyfikacji Generalnej DECATHLON 2024 na LOTTO Poland Bike Marathon 2024 zostali: na dystansie MAX – Szymon Lachowicz (Warszawski Klub Kolarski) i Krystyna Żyżyńska-Galeńska (Damovo Bike Team) oraz na dystansie MINI – Patryk Białek (KK Catena Wyszków) i Katarzyna Skura (MSR & Toyota Grupa Cygan).

Seria DECATHLON 2024 odbędzie się na pięciu etapach cyklu LOTTO Poland Bike Marathon 2024 w Górze Kalwarii, Radzyminie, Markach, Otwocku i warszawskim Wawrze. Do Klasyfikacji Generalnej DECATHLON 2024 zostaną zaliczone cztery najlepsze wyniki. Zapraszamy do rywalizacji w serii DECATHLON na LOTTO Poland Bike Marathon 2024!

GALERIA