II MISTRZOSTWA POLSKI MTB
INFORMATYKÓW I BRANŻY IT 2022

25 września 2022 (niedziela)
Otwock, ul. Andriollego 90 (Medyczna Szkoła Policealna)
Pokaż na mapie

ESKOM
INFORMACJE
PARTNERZY
REGULAMIN
ZGŁOSZENIE
PROGRAM
OPIS TRASY
MAPA TRASY
WYNIKI

 

Zespół ESKOM od kilku lat czynnie bierze udział w maratonach rowerowych, tym samym dbając o aktywność fizyczną i promowanie zasad fair-play. Nasze biuro jest przyjazne wszystkim korzystającym z roweru jako środka komunikacji. Mamy za sobą wiele sukcesów indywidualnych i drużynowych, o czym najlepiej świadczy cała ściana z licznymi medalami i pucharami zdobytymi podczas zawodów. Staramy się zachęcać naszych pracowników do aktywnego spędzania czasu z rodziną i zachowania work-life balance.

 

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rozwiązań IT oraz rozwoju oprogramowania. Od 2003 roku rozwiązujemy wyzwania biznesowe za pomocą technologii. Tworzymy rozwiązania technologiczne, które pomagają średnim i dużym organizacjom w pełni wykorzystać ich potencjał. Ale nie tylko.

 

Zdajemy sobie sprawę jak bardzo wymagająca jest praca w branży IT i związane z nią obciążenia psychiczne. Dlatego też naszym celem jest budowanie świadomości codziennych nawyków związanych ze zdrowym odżywianiem i co najważniejsze, z ruchem. Jest to nieodłączny element codziennego życia, który wpływa na nasze samopoczucie i wydajność, co ostatecznie przekłada się na jakość wykonywanej pracy.

 

Od kilku lat aktywnie promujemy kolarstwo i zachęcamy naszych współpracowników oraz ich rodziny do uczestnictwa we wspólnej zabawie. Zależy nam na tym, aby branża IT nie była kojarzona tylko z pracą przed komputerem. To praca i sport zespołowy jednocześnie. Dajemy możliwość, aby każdy pracownik naszej firmy mógł zaprezentować się od innej – aktywnej strony.

 

Od kilku sezonów drużyna rowerowa ESKOM jest połączona z drużyną HPE, nosząc obecnie nazwę HPE-ESKOM. Więcej informacji o nas znajdą Państwo na stronie internetowej: KLIKNIJ TUTAJ

 

 

II Mistrzostwa Polski MTB Informatyków i Branży IT 2022, organizowane przez Poland Bike i ESKOM, odbędą się w niedzielę 25 września 2022 w Otwocku podczas zawodów zaliczanych do cyklu LOTTO Poland Bike Marathon 2022.

 

Biuro Zawodów oraz start i meta wyścigu znajdą się na terenie Kolarskiego Miasteczka Poland Bike w Otwocku przy Medycznej Szkole Policealnej (ul. Andriollego 90). Start o godzinie 12:30.

 

Uczestnicy MP IT będą rywalizować wyłącznie na dystansie MINI (30 km).

 

W LOTTO Poland Bike Marathon obowiązuje podział na 10 sektorów. Uczestnicy MP IT mają prawo wystartować z 5 sektora (dotyczy głównie debiutantów w cyklu) lub z własnego, posiadanego sektora PB z Bikermanii, uzyskanego na podstawie tegorocznych występów w cyklu.

 

Mistrzostwa Polski Informatyków i Branży IT będą rozgrywane z podziałem na kategorie wiekowe dla kobiet i mężczyzn, w klasyfikacjach indywidualnej i drużynowej. Zgodnie z Regulaminem MP IT. Dekoracja o godzinie 15:00.

 

Kto może wystartować w MP IT? Zakres jest bardzo szeroki. Obejmuje wszystkie osoby pracujące m.in. w działach IT, u dostawców IT, studentów kierunków informatycznych i uczniów szkół średnich o kierunkach informatycznych. Uczestnikami Mistrzostw mogą być osoby pracujące na różnych stanowiskach w branży IT – od praktykanta, stażysty, pracownika Helpdesku, Testera, poprzez Inżynierów Systemowych i Programistów, a także Project Managerów, Handlowców oraz Kadrę Zarządzającą.

 

Uczestnicy MP IT rywalizują w Mistrzostwach Polski oraz jednocześnie w zawodach zaliczanych do LOTTO Poland Bike Marathon. Numer startowy obowiązuje do końca sezonu w tegorocznym cyklu.

 

Jak zgłosić udział w MP IT? Obowiązuje standardowa procedura zapisów na zawody LOTTO Poland Bike Marathon (opłaty online lub na miejscu w Biurze Zawodów, zgodnie z regulaminem cyklu).

 

Weryfikacja uczestników będzie się odbywać w Biurze Zawodów (należy zgłosić udział w MP IT przy zapisie)
oraz za pośrednictwem e-mail: mp-it-mtb@eskom.eu; kontakt tel.: +48 605 606 719; za pomocą profilu LinkedIn, wiadomości i adresu email, wizytówki, kontaktu z pracodawcą, czy legitymacji studenckiej. Szczegóły w Regulaminie MP IT.

 

Życzymy udanej jazdy i wielu wspaniałych wrażeń! Połamania kół!

PARTNER STRATEGICZNY

 

HPE jest globalną firmą od brzegu sieci do chmury, której działalność skupia się na transformacji przedsiębiorstw. Jak? Przez ułatwienie przesyłania, ochrony, analizy i praktycznego wykorzystania wszystkich danych i aplikacji, niezależnie od miejsca ich rezydowania, w zakresie od brzegu sieci do chmury, aby umożliwić osiąganie konkretnych rezultatów z wniosków analitycznych z szybkością niezbędną do rozwoju w dzisiejszym złożonym świecie.

 

PARTNERZY

 

CALL TO ACTION

 

w przygotowaniu...
w przygotowaniu...

PATRONI MEDIALNI