IV MISTRZOSTWA POLSKI MTB
INFORMATYKÓW I BRANŻY IT 2024

15 września 2024 (niedziela)
Gmina Łaskarzew – Leśnictwo Uścieniec 42
Pokaż na mapie

ESKOM
INFORMACJE
PARTNERZY
REGULAMIN
ZGŁOSZENIA
PROGRAM
OPIS TRASY
MAPA TRASY
WYNIKI

 

Zespół ESKOM od kilku lat czynnie bierze udział w maratonach rowerowych, tym samym dbając o aktywność fizyczną i promowanie zasad fair-play. Nasze biuro jest przyjazne wszystkim korzystającym z roweru jako środka komunikacji. Mamy za sobą wiele sukcesów indywidualnych i drużynowych, o czym najlepiej świadczy cała ściana z licznymi medalami i pucharami zdobytymi podczas zawodów. Staramy się zachęcać naszych pracowników do aktywnego spędzania czasu z rodziną i zachowania work-life balance.

 

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie rozwiązań IT oraz rozwoju oprogramowania. Od 2003 roku rozwiązujemy wyzwania biznesowe za pomocą technologii. Tworzymy rozwiązania technologiczne, które pomagają średnim i dużym organizacjom w pełni wykorzystać ich potencjał. Ale nie tylko.

 

Zdajemy sobie sprawę jak bardzo wymagająca jest praca w branży IT i związane z nią obciążenia psychiczne. Dlatego też naszym celem jest budowanie świadomości codziennych nawyków związanych ze zdrowym odżywianiem i co najważniejsze, z ruchem. Jest to nieodłączny element codziennego życia, który wpływa na nasze samopoczucie i wydajność, co ostatecznie przekłada się na jakość wykonywanej pracy.

 

Od kilku lat aktywnie promujemy kolarstwo i zachęcamy naszych współpracowników oraz ich rodziny do uczestnictwa we wspólnej zabawie. Zależy nam na tym, aby branża IT nie była kojarzona tylko z pracą przed komputerem. To praca i sport zespołowy jednocześnie. Dajemy możliwość, aby każdy pracownik naszej firmy mógł zaprezentować się od innej – aktywnej strony.

 

Od kilku sezonów drużyna rowerowa ESKOM jest połączona z drużyną HPE, nosząc obecnie nazwę HPE-ESKOM. Więcej informacji o nas znajdą Państwo na stronie internetowej: KLIKNIJ TUTAJ

 


IV Mistrzostwa Polski MTB Informatyków i Branży IT 2024, organizowane przez Poland Bike i Fundację ESKOM, odbędą się w niedzielę 15 września 2024 w Gminie Łaskarzew podczas zawodów zaliczanych do cyklu LOTTO Poland Bike Marathon 2024.

 

Biuro Zawodów oraz start i meta wyścigu znajdą się na terenie Kolarskiego Miasteczka Poland Bike w Leśnictwie Uścieniec 42. Start o godzinie 12:30. Uczestnicy MP IT będą rywalizować wyłącznie na dystansie MINI (ok. 30 km).

 

W LOTTO Poland Bike Marathon 2024 obowiązuje podział na 10 sektorów. Uczestnicy MP IT mają prawo wystartować z 5 sektora (dotyczy głównie debiutantów w cyklu) lub z własnego, posiadanego sektora PB z Bikermanii, uzyskanego na podstawie tegorocznych występów w cyklu. Uczestnicy MP IT rywalizują w Mistrzostwach Polski oraz jednocześnie w zawodach zaliczanych do LOTTO Poland Bike Marathon 2024. Numer startowy obowiązuje do końca sezonu w tegorocznym cyklu.

 

Mistrzostwa Polski Informatyków i Branży IT będą rozgrywane z podziałem na kategorie wiekowe dla kobiet i mężczyzn, w klasyfikacjach indywidualnej i drużynowej. Zgodnie z Regulaminem MP IT. Dekoracja o godzinie 15:00.

 

Kto może wystartować w MP IT? Zakres jest bardzo szeroki. Obejmuje wszystkie osoby pracujące m.in. w działach IT, u dostawców IT, studentów kierunków informatycznych i uczniów szkół średnich o kierunkach informatycznych. Uczestnikami Mistrzostw mogą być osoby pracujące na różnych stanowiskach w branży IT – od praktykanta, stażysty, pracownika Helpdesku, Testera, poprzez Inżynierów Systemowych i Programistów, a także Project Managerów, Handlowców oraz Kadrę Zarządzającą.

 

Weryfikacja uczestników będzie się odbywać poprzez formularz online lub najpóźniej w dniu zawodów w Biurze Zawodów (należy zgłosić udział w MP IT przy zapisie). Weryfikacja będzie się odbywać za pomocą profilu LinkedIn, wiadomości i adresu email, wizytówki lub kontaktu z pracodawcą, czy legitymacji studenckiej.

 

Życzymy udanej jazdy i wielu wspaniałych wrażeń! Połamania kół!

PARTNERZY STRATEGICZNI

Sii Polska

Sii Polska jest liderem usług IT i inżynieryjnych w Polsce i najszybciej rozwijającą się firmą w sektorze nowych technologii. Naszą misją jest rozwijanie najlepszych pracowników, którzy są pasjonatami zarówno w dziedzinie technologii, jak i sportu.

 

HP Inc. i oryginalnetusze.pl

Firma oryginalnetusze.pl już po raz trzeci będzie aktywnie uczestniczyć w wydarzeniu jako sponsor III Mistrzostw Polski MTB Informatyków i Branży IT 2023. Promowanie zdrowego stylu życia jest bliskie ideom, które rozpowszechniamy wśród naszego zespołu. A wycieczki rowerowe, nie tylko do naszego miejsca pracy, są nam znajome. Jako firma jesteśmy wprawionymi w branży IT i biurowej pracownikami, których doświadczenie sięga nawet 20 lat. Specjalizujemy się w handlu detalicznym i wciąż rozwijamy swoją działalność zarówno na marketplacach jako Autoryzowany Partner HP (konto Allegro: oryginalne_hp), jak i na naszej stronie internetowej: www.oryginalnetusze.pl

 

PARTNERZY

 

WSPÓŁORGANIZATOR

 

UCZESTNICY

 

 

ZOSTAŃ PARTNEREM!

ARCHIWUM

Kto może wystartować w MP IT?

Zakres jest bardzo szeroki. Obejmuje wszystkie osoby pracujące m.in. w działach IT, u dostawców IT, studentów kierunków informatycznych i uczniów szkół średnich o kierunkach informatycznych. Uczestnikami Mistrzostw mogą być osoby pracujące na różnych stanowiskach w branży IT – od praktykanta, stażysty, pracownika Helpdesku, Testera, poprzez Inżynierów Systemowych i Programistów, a także Project Managerów, Handlowców oraz Kadrę Zarządzającą.

Weryfikacja uczestników będzie się odbywać poprzez formularz online lub najpóźniej w dniu zawodów w Biurze Zawodów (należy zgłosić udział w MP IT przy zapisie). Weryfikacja będzie się odbywać za pomocą profilu LinkedIn, wiadomości i adresu email, wizytówki lub kontaktu z pracodawcą, czy legitymacji studenckiej.

FORMULARZ ZGŁOSZENIA

w przygotowaniu...
w przygotowaniu...

PATRONI MEDIALNI