25 WRZEŚNIA. ZAPRASZAMY NA II MP INFORMATYKÓW W OTWOCKU

25 WRZEŚNIA. ZAPRASZAMY NA II MP INFORMATYKÓW W OTWOCKU

Branża Informatyczna na start! W niedzielę 25 września podczas LOTTO Poland Bike Marathon w Otwocku odbędą się II Mistrzostwa Polski MTB Informatyków i Branży IT 2022, organizowane przez Poland Bike i ESKOM. Biuro Zawodów oraz start i meta MP IT znajdą się na terenie kolarskiego miasteczka przy Medycznej Szkole Policealnej „Medyk” w Otwocku przy ul. Andriollego 90.

Uczestnicy Mistrzostw będą rywalizować wyłącznie na dystansie MINI (30 km) i mają prawo wystartować z 5 sektora (dotyczy głównie debiutantów w LOTTO Poland Bike Marathon) lub z własnego, posiadanego już sektora, uzyskanego na podstawie tegorocznych występów w cyklu. Start o godzinie 12:30.

Mistrzostwa Polski Informatyków i Branży IT 2022 będą rozgrywane z podziałem na kategorie wiekowe dla kobiet i mężczyzn, w klasyfikacjach indywidualnej i drużynowej.

Kto może wystartować w MP IT? Zakres jest bardzo szeroki. Obejmuje wszystkie osoby pracujące m.in. w działach IT, u dostawców IT, a także studentów i uczniów szkół średnich o kierunkach informatycznych. Uczestnikami Mistrzostw mogą być osoby pracujące na różnych stanowiskach w branży IT – od praktykanta, stażysty, pracownika Helpdesku, Testera, poprzez Inżynierów Systemowych i Programistów, a także Project Managerów, Handlowców oraz Kadrę Zarządzającą.

Jak zgłosić udział w MP IT? Obowiązuje standardowa procedura zapisów na zawody LOTTO Poland Bike Marathon (opłaty online lub na miejscu w Biurze Zawodów, zgodnie z regulaminem cyklu). Weryfikacja uczestników będzie się odbywać w Biurze Zawodów (należy zgłosić udział w MP IT przy zapisie) oraz za pośrednictwem e-mail: damian.niklewicz@eskom.eu; za pomocą profilu LinkedIn, wiadomości i adresu e-mail, wizytówki, kontaktu z pracodawcą, czy legitymacji szkolnej lub studenckiej.

Uczestnicy MP IT rywalizują w Mistrzostwach Polski oraz jednocześnie w zawodach zaliczanych do LOTTO Poland Bike Marathon 2022. Numer startowy obowiązuje do końca sezonu w tegorocznym cyklu.

Zapraszamy do Otwocka na II MP MTB IT 2022 w niedzielę 25 września!

Szczegóły MP IT w specjalnej zakładce – polandbike.pl/event-pro/mp-it