WYSZKÓW

3 października (sobota)
Wyszków, stadion WOSiR, ul. Kościuszki 54
Wyznacz trasę

DO STARTU POZOSTAŁO

WYSZKÓW
INFORMACJE
OPIS TRASY
PROGRAM ZAWODÓW
MAPA TRASY

Wyszków to miasto w województwie mazowieckim, w powiecie wyszkowskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Wyszków. Położone jest nad Bugiem na skraju Międzyrzecza Łomżyńskiego, na południu Puszczy Białej, 52 km na północny wschód od Warszawy, przy drodze krajowej nr 8 Warszawa-Białystok.


Jedno z najdynamiczniej rozwijających się miast na Mazowszu. Współczesny Wyszków to miejsce atrakcyjne do zamieszkania, ale też lokowania inwestycji. Dobre położenie, nowoczesna infrastruktura, bezpieczne szlaki komunikacyjne, wysoka jakość życia i otwarci mieszkańcy - wszystko to sprawia, że inwestorzy chętnie stawiają na Wyszków, a w mieście osiedlają się nowi mieszkańcy. Samorząd stale podnosi poziom inwestycji w miejską infrastrukturę. Nieopodal stolicy, ze wszystkimi jej dobrodziejstwami, ale też z dala od jej zgiełku, Wyszków konsekwentnie od lat buduje swoją dobrą markę.


Położenie nad Bugiem i bezpośrednia styczność z leżącą na wysoczyźnie po prawej stronie rzeki, owianą legendami Puszczą Białą oraz równie interesującą lewobrzeżną Puszczą Kamieniecką, stwarza miastu doskonałe warunki dla uprawiania i rozwoju turystyki. Atrakcją jest też możliwość wypoczynku nad przepływającym przez pobliski Kamieńczyk; płytki, z piaszczystym dnem, otoczony plażami łąkami Liwiec. Raj dla najmłodszych.

Wyszków w internecie: www.wyszkow.pl

SZCZEGÓŁY WKRÓTCE...

MAPA TRASY

PATRONI MEDIALNI